Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

İmamoğlu’nun adaya çıkamadığı iddia edildi

Bir dizi ziyaret için dün 17.30 sularında  Büyükada’ya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,  Büyükada’da kendisini bekleyen aktivistlerin tepkisinden çekindiği için adaya inemediği, tekneyi başka bir alana yönlendirildiği iddia edildi.

İmamoğlu’nun sır gibi saklanan programında , ilk olarak Büyükada merkeze gelmesi buradan devasa otobüsle Anadolu Kulübüne geçmesi ve oradan da BELTUR tesislerine gitmesi görünüyordu.
Adalar’da tolu taşımada kullanılacak olan devasa minibüslerin eleştrildiği bir ortamda Büyükada’ya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendisini eleştirmek için bekleyen aktivistlerin tepkisinden çekindiği için programında Anadolu Kulübü ziyareti olduğu halde programını iptal ettiği ve başka ziyaretleri gerçekleştirdiği belirtiliyor.


İmamoğlu’nun Büyükada’da bir kaç ziyaretten sonra BELTUR tesislerinde danışmanlarından birinin yeğeninin nikahını kıydıktan sonra Büyükada’dan ayrıldığı belirtiliyor. Adalar Belediyesi’nin  Büyükada’ya gelen İBB Başkanı İmamoğlu ile ilgili resmi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından hiçbir paylaşım yapmaması ise dikkat çekiyor.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir