Anadolu Kulübü’nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Date:

Anadolu Kulübü Büyükada Şubesi’nin Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı, 19 Şubat 2023 Pazar günü 23 Nisan caddesi No:44 Büyükada / İstanbul adresindeki kulüp binasında yapıldı.

Açılış, Başkanlık Divan Seçimi, İstiklal Marşı, Saygı Duruşu’ndan sonra Adalar Kaymakamı Dr. Mustafa Ayhan deprem konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Anadolu Kulübü Büyükada Şubesinin 19.02.2023 Tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında Divan Heyetine Yaşar Abuaf, Av. Kemal Kil, Derya Gün seçildi.

Divan Başkanlığınca yapılan seçimler sonucunda 379 oy alan Rıfat Çiton Başkanlığa tekrar seçilirken, beyaz liste 51 oy aldı.

Rıfat Çiton Başkanlığında;

Asil Yönetim: Zeyyat Akçaoğlu, Bino Yeruşalmi, Sabri Kurdoğlu, Prof. Dr. Murat Ersanlı, Yasef Selerno, Serdar Çiloğlu

Yedek Yönetim: Prof. Dr. Nihal İncioğlu, Sami Sümer, Daniela Angat, Av. Kemal Kil, Özcan Doğan, Dr. Erol Bitiren, Dr. Cem Alen Şelhat 3 yıl süreyle seçilmişlerdir.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Adalar vapurunda panik anları: Dümen kilitlendi, yolcular tahliye edildi

Burgazada’dan Büyükada’ya giden bir yolcu vapurunun dümeni kilitlendi. Denizin ortasında sabit bir şekilde kalan vapurun yolcuları başka bir vapura tahliye edildi. Olay nedeniyle vapurdaki yolcular kısa süreli panik yaşadı.

İstanbul’un en riskli ilçeleri!

Türkiye'nin en riskli deprem bölgeleri nereler? Hangi şehirler fay hattından geçiyor? İstanbul'un en riskli ilçeleri hangileri?

Celal Şengör, İstanbul’da fay hattına en yakın yerleri sıraladı

Prof. Dr. Celal Şengör, İstanbul'da fay hattına en yakın yerleri sıraladı. Şengör, "Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar, Samatya, Yedikule, Fenerbahçe, Kartal, Tuzla ve Adalar faya çok yakın" dedi.

Burgazadası’nda dümeni kilitlenen vapur paniğe yol açtı

Bügün saat 13.45 sularında, Burgazadası’ndan kalkarak Heybeliada-Büyükada’ya doğru giden...