Burgazadası’nda dümeni kilitlenen vapur paniğe yol açtı

Date:

Bügün saat 13.45 sularında, Burgazadası’ndan kalkarak Heybeliada-Büyükada’ya doğru giden Moda isimli vapur, iskeleden kalkış esanasında dümeni kilitlendi.

Yardım isteyen vapurun imdadına olay yerinden geçmekte olan Fahri Korutürk isimli gemi yetişti. Yolcuların Fahri Korutürk isimli gemiye tahliyesi için Moda isimli vapura yanaşan Fahri Korutürk isimli gemiye geçiş esnasında yolcular arasında kısa süre panik meydana geldi. Kurtarma operasyonu şu an itibariyle devam ediyor. Kurtarma operasyonu devam ederken iskele hoparlöründen yapılan “Heybeliada-Büyükada seferini yapan vapurumuz hareket etmiştir. Lütfen acele etmeyelim” anonsu ise dikkat çekti.

Tahliye işlemi tamamlanan Moda isimli gemi Heybeliada Vapur İskelesine yanaştırıldı.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Adalar vapurunda panik anları: Dümen kilitlendi, yolcular tahliye edildi

Burgazada’dan Büyükada’ya giden bir yolcu vapurunun dümeni kilitlendi. Denizin ortasında sabit bir şekilde kalan vapurun yolcuları başka bir vapura tahliye edildi. Olay nedeniyle vapurdaki yolcular kısa süreli panik yaşadı.

Anadolu Kulübü’nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Anadolu Kulübü Büyükada Şubesi’nin Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı,...

İstanbul’un en riskli ilçeleri!

Türkiye'nin en riskli deprem bölgeleri nereler? Hangi şehirler fay hattından geçiyor? İstanbul'un en riskli ilçeleri hangileri?

Celal Şengör, İstanbul’da fay hattına en yakın yerleri sıraladı

Prof. Dr. Celal Şengör, İstanbul'da fay hattına en yakın yerleri sıraladı. Şengör, "Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar, Samatya, Yedikule, Fenerbahçe, Kartal, Tuzla ve Adalar faya çok yakın" dedi.