Derneğimizin diktiği fidanlar büyüyor

Date:

Ada Spor Sağlıklı Yaşam Derneğinin diktiği fidanlar büyüyor. Adalar Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Durmuş derneğin ağaçlandırdığı yerleri ziyaret ederek 500 fidan sözü verdi.

Sosyal sorumluluk bilinci ile Adaspor Sağlıklı Yaşam Derneği kuruluş yılı olan 1994 yılından bu yana üyelerinin katkısıyla “ağaçlandırma” çalışmaları yürütmektedir. Üyeleri arasında “ağaçlandırma” bilincinin artırılması, farklı kurum ve kuruluşlarla “ağaçlandırma” konusunda sürdürülebilir işbirliklerinin geliştirilmesi ve en önemlisi de adalarımızın ağaçlandırılmış alanlarının artırılması bu çalışmalarımızın en önemli sosyal çıktılarıdır. Adaspor Sağlıklı Yaşam Derneği, 1994 – 2015 yılları arasında üyelerimizin katkısıyla 5.000’in üzerinde fidanı Adalarımıza kazandırdı.

Adalar Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Durmuş Kınalıada’yı ziyaret etti

Adalar Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Durmuş bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere 11.04.2017 günü Kınalıada’yı ziyaret etti. Kınalıadalılarla adanın sorunlarını dinleyen Durmuş, yanında Ada Spor Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Muharrem Alpaslan ile beraber derneğin ağaçlandırdığı yerleri ziyaret ederek derneği, yaptığı çalışmalardan ötürü tebrik etti. Burgazadası’na 3000 adet fıstık çamı diktiklerini belirten Durmuş, Ada Spor Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Muharrem Alpaslan’a 250 adet zeytin 250 adet fıstık çamını Kınalıada’ya dikme sözü verdi.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Adalar vapurunda panik anları: Dümen kilitlendi, yolcular tahliye edildi

Burgazada’dan Büyükada’ya giden bir yolcu vapurunun dümeni kilitlendi. Denizin ortasında sabit bir şekilde kalan vapurun yolcuları başka bir vapura tahliye edildi. Olay nedeniyle vapurdaki yolcular kısa süreli panik yaşadı.

Anadolu Kulübü’nün Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Anadolu Kulübü Büyükada Şubesi’nin Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı,...

İstanbul’un en riskli ilçeleri!

Türkiye'nin en riskli deprem bölgeleri nereler? Hangi şehirler fay hattından geçiyor? İstanbul'un en riskli ilçeleri hangileri?

Celal Şengör, İstanbul’da fay hattına en yakın yerleri sıraladı

Prof. Dr. Celal Şengör, İstanbul'da fay hattına en yakın yerleri sıraladı. Şengör, "Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar, Samatya, Yedikule, Fenerbahçe, Kartal, Tuzla ve Adalar faya çok yakın" dedi.